site_title
panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon
STRONA GŁÓWNA separator MEDIA separator olimpiada zdrowotna
image
ROK 2009
W dniu 8 czerwca 2009 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku odbyła się V edycja Powiatowej Olimpiady Prozdrowotnej pod hasłem: "Zanieczyszczenia środowiska a zdrowie człowieka - wybrane zagadnienia".

W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie, reprezentujący szkoły ponadgimnazjalne 
image
ROK 2008
3 czerwca 2008 r., w ramach kampanii antynowotworowej „Mam haka na raka” odbyła się w naszej szkole IV edycja Powiatowej Olimpiady Prozdrowotnej pod hasłem: „Choroby nowotworowe człowieka – przyczyny, objawy, profilaktyka”.

W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie, reprezentujący 
image
ROK 2007
31 maja 2007 r., w ramach obchodów Światowego Dnia bez Tytoniu, w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku odbyła się III edycja Powiatowej Olimpiady Prozdrowotnej pod hasłem: „Uzależnienia młodzieży XXI wieku – wybrane zagadnienia: narkomania, alkoholizm, nikotynizm”. Celem Olimpiady 
image
ROK 2006
29 maja 2006 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 2 w Brzesku odbyła się II edycja Powiatowej Olimpiady Prozdrowotnej pod hasłem: "Czy wiesz, co jesz? Wpływ wybranych pierwiastków na organizm człowieka". W Olimpiadzie wzięli udział uczniowie, reprezentujący szkoły ponadgimnazjalne z powiatu 
image
ROK 2005
27 kwietnia 2005 r. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Brzesku odbyła się I edycja Powiatowej Olimpiady Prozdrowotnej, przeznaczonej dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z powiatu brzeskiego.

Inicjatorem i organizatorem Olimpiady jest Beata Sapała - koordynator ds. promocji