site_title
panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon  panel_icon
STRONA GŁÓWNA separator INFORMACJE separator aktualności separator szukaj
aby odszukać informacje nie trzeba wpisywać całej nazwy - wystarczy jeden wyraz
możliwe jest także wyszukiwanie wg daty (format: rrrr-mm-dd) oraz wg autora informacji
wyniki wyszukiwania:
wyniki archiwalne są reprezentowane przez szare tło daty
07
06-2018
AKCJA ŻONKIL - PODZIĘKOWANIE
ANNA SKOCZEK
wydarzenia
Szanowni Państwo,
Szósta edycja akcji społeczno-edukacyjnej „Żonkile” za nami. Chcielibyśmy serdecznie podziękować Państwu za przyłączenie się do akcji – za zorganizowanie w swoich szkołach, bibliotekach i instytucjach wydarzeń upamiętniających 75. rocznicę wybuchu powstania w getcie warszawskim oraz jego Bohaterki i Bohaterów. Dzięki Państwu zaangażowaniu cała Polska znów zakwitła żonkilami!

W załączniku znajdą Państwo dyplom poświadczający udział instytucji w wydarzeniu.  Dziękujemy również za wszystkie relacje z organizowanych wydarzeń. Spłynęły do nas setki zdjęć, filmów oraz artykułów. Część z nich systematycznie zamieszczamy na naszym profilu na Facebooku – Centrum Edukacyjne Muzeum POLIN – do którego polubienia i śledzenia serdecznie zapraszamy. Wszystkie podjęte w ramach akcji działania zrobiły na nas duże wrażenie. Bardzo wiele szkół oraz bibliotek zdecydowało się na zorganizowanie wydarzeń uwzględniających lokalną historię, upamiętniających Żydów z miast, miasteczek i wsi w całej Polsce, jest to dla nas szczególnie ważne. Cieszymy się również, że skorzystali Państwo z opracowanych przez nas materiałów, za rok obiecujemy umieścić nowe, a dzięki Państwa sugestiom mamy nadzieję, że jeszcze lepsze pomoce. Pozdrawiamy, Dorota Siarkowska i Anna Dymarczyk

List takiej treści oraz dyplom otrzymała nasza szkoła w dniu 7 czerwca 2018 roku. Przypomnijny, że w ramach szkolnych obchodów 75. rocznicy powstania w getcie warszawskim odbył się konkurs karaoke. Decyzją jury pod przewodnictwem dyrektora ZSP nr 2 Jerzego Soski pierwsze miejsce zdobyła klasa 1TMe. Nagrodą było wyjście do kina. Mechatronicy w dniu 25 kwietnia 2018 obejrzeli film z udziałem papieża Franciszka „Tam, gdzie mieszka Bóg”. Radzie Rodziców przy ZSP nr 2 dziękujemy za ufundowanie biletów do kina. (Na zdjęciach szkolna drużyna akcji Żonkil oraz mechatronicy w kinie).

PODZIĘKOWANIE