04-2018
TURBOLANDESKUNDE - DEUTSCHLAND
ANNA KARWALA-OŻÓG
W dniu 13 kwietnia 2018 roku w I LO im. Eugeniusza Romera w Rabce - Zdroju odbył się etap regionalny IV Ogólnopolskiego Konkursu Języka Niemieckiego TURBOLANDESKUNDE - DEUTSCHLAND zorganizowanego przez Polskie Stowarzyszenie Nauczycieli Języka Niemieckiego.

Trzyosobowe drużyny z dziesięciu szkół ponadgimnazjalnych zmierzyły się w turnieju wiedzy o Niemczech. Drużyny musiały przejść przez dwanaście rund pytań zawartych w prezentacji multimedialnej.

Uczniowie naszej szkoły z klasy 3TME - Katarzyna Trojak, Krzysztof Sionko i Fabian Szylar zajęli II miejsce. Zwycięzcom gratulujemy.