02-2020
TARGI EDUKACYJNE 2020
ORGANIZATORZY
W dniach 18-20 lutego 2020 r. w Schronisku Młodzieżowym odbyły się doroczne Targi Edukacyjne Powiatu Brzeskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kierunków: elektrycznego, mechatronicznego, informatycznego, budowlanego, mechanicznego, gastronomicznego, hotelarskiego oraz geodezyjnego. Jak to bywa rokrocznie największe zainteresowanie było „Zielonką” - młodzież, która odwiedziła nasze stoiska mogła uzyskać informacje na temat interesujących ich zawodów. Można też było w ramach rozrywki m.in. „wydrukować sobie własne Kinder Chocolate”, spróbować swoich sił w CS:GO , pomierzyć kąty lub odległości za pomocą tachimetru, sterować Robotino.

Uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się w organizację Targów serdecznie dziękujemy.

Wierzymy, iż przygotowana przez nas oferta edukacyjna przyczyni się do wyboru naszej placówki przez tegorocznych absolwentów szkół podstawowych.