04-2018
SUKCES W OLIPIADZIE BUDOWLANEJ
MAGDALENA KUCIA
W dniach 12 do 14 kwietnia 2018 roku w Zielonej Górze odbył się finał centralny Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych, w której uczestniczył uczeń klasy 4TB Piotr Pudełko.

Finał odbył się w pięknej auli Urzędu Marszałkowskiego w Zielonej Górze. 82 najlepszych uczniów klas budowlanych w Polsce rozwiązywało przez 6 godzin, w trzech częściach zadania olimpijskie. Po ogromnym wysiłku uczestnicy odbyli spacer po mieście, wysłuchali koncertu w Filharmonii Zielonogórskiej i zjedli pyszną kolację w Palmiarni.

W sobotę, po sprawdzeniu wyników przez jury zawodów na uroczystym zakończeniu ogłoszono listy finalistów i laureatów. Był to bardzo stresujący moment. Nasz uczeń znalazł się w gronie laureatów.

Piotrowi gratulujemy i zachęcamy uczniów do udziały w olimpiadzie w przeszłym roku.