11-2017
WYNIKI – MAKS MATEMATYCZNY
EWA ŚWIERCZEK
W dniu 19.10.2014 uczniowie naszej szkoły wzięli udział w ogólnopolskim konkursie matematycznym. Oryginalna koncepcja tych zawodów wykorzystuje technologie informatyczne. Konkurs w znacznej części nie wymaga wiedzy, ale umiejętności. Stanowi przede wszystkim intelektualną rozrywkę w formie internetowych gier matematycznych. Turniej przeznaczony jest dla uczniów szkół podstawowych od klasy drugiej, gimnazjalistów oraz uczniów szkół ponadgimnazjalnych, z podziałem na kategorie wiekowe w każdym roczniku.

W naszej szkole udział wzięło 17 osób, cztery z nich zdobyły wyróżnione miejsca.
imię i nazwiskooddziałmiejsce krajmiejsce woj.nagroda
Pechciński Bogdan 2TMe 3 1 voucher 125zł, medal
Chyćko Kamil 4TMe 17 2 Czasopismo_LOGI
Ciura Mateusz 3TI 27 3 Czasopismo_LOGI
Pajor Damian 1TI 36 1 Darmowy udział 5 edycja

Pozostałe wyniki: tabela

Wszystkim uczestnikom serdecznie dziękujemy, a zwycięzcom gratulujemy.