STRONA GŁÓWNA separator INFORMACJE separator aktualności
TARGI EDUKACYJNE 2020
ORGANIZATORZY
W dniach 18-20 lutego 2020 r. w Schronisku Młodzieżowym odbyły się doroczne Targi Edukacyjne Powiatu Brzeskiego. Naszą szkołę reprezentowali uczniowie kierunków: elektrycznego, mechatronicznego, informatycznego, budowlanego, mechanicznego, gastronomicznego, hotelarskiego oraz geodezyjnego. Jak to bywa rokrocznie największe zainteresowanie było „Zielonką” - młodzież, która odwiedziła nasze stoiska mogła uzyskać informacje na temat interesujących ich zawodów. Można też było w ramach rozrywki m.in. „wydrukować sobie własne Kinder Chocolate”, spróbować swoich sił w CS:GO , pomierzyć kąty lub odległości za pomocą tachimetru, sterować Robotino.

Uczniom naszej szkoły, którzy włączyli się w organizację Targów serdecznie dziękujemy.

Wierzymy, iż przygotowana przez nas oferta edukacyjna przyczyni się do wyboru naszej placówki przez tegorocznych absolwentów szkół podstawowych.
MATURZYŚCI!
ELŻBIETA WOJNOWICZ
Małopolska Szkoła Ekonomiczna w Tarnowie, ul. Waryńskiego 14 zaprasza na Dzień Otwarty uczelni w dniu 13 marca 2020.

Oprócz zwiedzania uczelni uczniowie będą mogli wysłuchać 3 wykładów:
  1. Znaczenie kompetencji osobowych w pracy pedagoga - godz. 10
  2. Kreatywność w gospodarce opartej na wiedzy - godz. 11
  3. Rola uczelni w kształtowaniu profesjonalizmu studentów - godz. 12
Informacje na stronie www.mwse.edu.pl a pytania joanna.bator@mwse.edu.pl, tel. 14 656 55 15
PRZEGLĄD STOMATOLOGICZNY
LIDIA PABIAN
Dnia 03.03.2020 w gabinecie pielęgniarki szkolnej odbędzie się przegląd stomatologiczny. Klasy, które wyraziły zgodę proszone są o zgłaszanie się do gabinetu od godziny 10:00.
DZIEŃ OTWARTY UNIWERSYTETU ROLNICZEGO
ELŻBIETA WOJNOWICZ
Uniwersytet Rolniczy zaprasza maturzystów na Dzień Otwarty w dniu 13 marca 2020, który odbędzie się na terenie kampusu przy ul. 29 listopada 46 w Krakowie. Do 6 marca należy zgłosić swój udział, również w warsztatach i wykładach.

Dołączam listę wykładów i warsztatów.

W sprawie udziału proszę się kontaktować: j.roczniewska-cieslik@urk.edu.pl
02-2020
OFERTA PRACY FIRMY WIPRO SP. Z O.O.
ELŻBIETA WOJNOWICZ
W związku z rozwojem naszej firmy poszukujemy pracowników na stanowisko montażysty oraz serwisanta urządzeń dźwigowych. W załączniku przesyłamy ogłoszenie o pracę dla absolwentów Państwa szkoły.

Kontakt:
Marta Bodzioch, tel. 791-880-300